Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Британка, яка чекала з України свою подругу, розфарбувала будинок у синьо-жовті кольори
04 Травня, 19:15

Британка, яка чекала з України свою подругу, розфарбувала будинок у синьо-жовті кольори

Мешканка міста Кембридж пофарбувала будинок у кольори прапора України, поки чекала свою подругу з Києва. Про це повідомляє BBC.

Подорож Христини Корніюк тривала більше доби, але це рішення вони з подругою вважають правильним, адже лише зараз киянка змогла відчути справжнє полегшення.

«Я завжди хотіла, щоб вона приїхала, а я могла показати їй Кембридж. Шкода, що це відбулося за таких обставин, але ми щасливі, що вона в безпеці. Сподіваюся, що вона зможе взяти з цього максимум, знайде друзів та спільноту, з якою стане близькою. Зрештою, сподіваюся, ми всі зможемо відвідати її в Україні, коли все це закінчиться», — зазначила пані Платінгс.

Христина розповіла, що хвилюється за своїх батьків, які залишись у Києві. Вона не змогла їх переконати і вони залишились в Україні.

«Я дуже старалася їх переконати. Я маю на увазі, що ми всі дорослі, і у нас є відповідальність за своє життя, тому вони вирішили залишитися і я не змогла їх переконати», — сказала вона.

Пані Корніюк залишалася в Києві протягом перших трьох тижнів після початку вторгнення, а потім переїхала на захід країни. Вона також каже, що хоч і щаслива бути в Англії, шкодує, що ця подорож відбулась за таких обставин.

Схожі новини