Британський воїн загинув у боях за Сєвєродонецьк | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Британський воїн загинув у боях за Сєвєродонецьк
13 Червня, 14:54

Британський воїн загинув у боях за Сєвєродонецьк

Колишній солдат британської армії Джордан Гетлі загинув під час боїв за Сєвєродонецьк на Луганщині, воюючи на боці України. Про це повідомив батько загиблого Дін Гетлі, пише Громадське.Родина отримала звістку про загибель хлопця 10 червня. Батько розповів, що Джордан залишив британську армію в березні цього року, щоб продовжити свою військову кар’єру в інших регіонах. Джордан Гетлі був стрільцем у батальйоні, що базувався в Единбурзі.

 

«Війна проти Європи почалась, тож уважно обміркувавши, він пішов на допомогу в Україну», — написав батько.

Рідні отримали декілька повідомлень від команди Джордана про «його багаті знання, його навички як солдата та його любов до своєї роботи». За словами Діна Гетлі, його син, зокрема, був інструктором для українських військових.

«Він часто казав мені, що місії, які вони виконують, небезпечні, але необхідні. Він любив свою роботу, і ми дуже пишаємося ним. Він справді був героєм і назавжди залишиться в наших серцях», — написали рідні.

Відреагував на загибель британця радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. «Потрібно мати неабияку мужність, щоб покинути дім і вирушити за тисячу миль захищати те, у що віриш»,написав він.

Джордан Гетлі став другим британцем, який загинув під час російсько-української війни. У квітні загинув Скот Сіблі, який воював на боці України.

  • 0
  • 518
Відео