Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Брюхівчанин Ярослав Козак вирушив у кількатижневий забіг, щоб зібрати кошти ветеранам АТО
12 Березня, 17:52
logo-black

Брюхівчанин Ярослав Козак вирушив у кількатижневий забіг, щоб зібрати кошти ветеранам АТО

Сьогодні, 12 березня, 64-річний Ярослав Козак із селища Брюховичі, що біля Львова, розпочав масштабний забіг. Поставив собі за мету пробігти 747 км за 23 дні. За цей час має відвідати 13 районів області.

«Щойно зупинялися у музеї в Зашкові, ненадовго. Далі знову в дорогу. Наступна зупинка в Куликові. Про наш забіг повідомляли заздалегідь населені пункти. Розповідали про мету. Таким чином хочемо зібрати кошти на лікування ветеранів АТО. Маємо спеціальну скриньку від військового госпіталю, куди люди можуть жертвувати кошти. Через паніку з коронавірусом і вжиті карантинні заходи нас зустрічає менше людей, ніж планувалося. Але все одно люди вітають нас, передають кошти», – розповідає Ярослав Козак.

1566787169

Чоловіка під час забігу супроводжує спеціальний автомобіль. Сам Ярослав біжить із синьо-жовтим прапором. Розповідає, що метою пробігу є також інформування про подію підняття українського національного стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року. Саме у цей день спортсмен і  повинен за розкладом завершити свій забіг.

«Розпочали сьогодні, щодня планую пробігати в середньому 30-40 кілометрів. Щоденний фініш о 18:00, а старт – о 9:00. Забіг відбуватиметься відрізками по 10-15 кілометрів. Невеличка зупинка, зустрічі з громадськістю, збір коштів – і далі в дорогу», – додає Козак.

624199702

Зі слів Ярослава Козака, такий забіг для нього насправді не виклик. Оскільки до цього попередньо готувався,  щоранку пробігав по 10-12 кілометрів у Брюховицькому лісі. Раніше і організовував схожі марафони.

Згідно програми забігу, спортсмен відвідає: Жовківський, Сокальський, Радехівський, Золочівський, Перемишлянський, Жидачівський, Стрийський, Сколівський, Турківський, Старосамбірський, Самбірський, Мостиський, Яворівський райони.

ФОТО: Гал-інфо

Схожі новини