Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Буде справжній карнавал: у Львові стартує фестиваль «Золотий лев»
28 Вересня, 10:32

Буде справжній карнавал: у Львові стартує фестиваль «Золотий лев»

Масштабна карнавальна хода та незабутнє дійство чекає на львів’ян та гостей міста сьогодні. У Львові розпочнеться ювілейний 30-й театральний фестиваль «Золотий Лев 2019». Свої вистави покажуть театри з різних країн світу.

«Все розпочнеться із ходи, вона стартує о 16.00 год з площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка та пройде через вул. Гнатюка, просп. Свободи і до площі перед Львівським театром опери та балету. Вже тут відбулося урочисте відкриття фестивалю з учасниками фестивалю», –  кажуть організатори.

Карнавальна хода триватиме годину та відбудеться за участі театрів з України, Польщі, Чехії і США. На цей час у місті буде ситуативне призупинення руху транспорту. Власників авто просять не запарковувати вул. Гнатюка.

Вже у 18.00 Херсонський академічний театр ім. Куліша, покаже виставу «Межа, або У контейнері» Дійство відбудеться у Львівському академічному театрі Воскресіння на пл. ген.Григоренка, 5. А у 20.00 Львівський академічний театр Воскресіння проведе «Вогняне шоу» на площі перед Львівською оперою.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися ТУТ.

Схожі новини