“Будівництво оздоровчого центру – питання номер один”, – очільник Брюхович Володимир Доманський | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Будівництво оздоровчого центру – питання номер один”, – очільник Брюхович Володимир Доманський
14 Серпня, 13:05

“Будівництво оздоровчого центру – питання номер один”, – очільник Брюхович Володимир Доманський

Учора, 13 серпня, голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський зустрівся з очільницею управління туризму Львівської ОДА Наталею Табакою та заступником голови ЛОДА Юрієм Холодом. У межах робочої наради обговорили туристичний потенціал селища.

Як повідомляє Львівська ОДА, у Брюховичах є три свердловини мінеральної води. Якість води тут не поступається тій, яку видобувають у Берегово на Закарпатті. Проте підльвівські джерела мало досліджені. Також селище може похвалитися двома озерами для відпочинку, які майже щороку експерти називають придатними для купання.

Усі джерела мінеральних вод наразі потребують розвитку та подальших досліджень.

“Ми шукаємо інвесторів постійно. Зокрема, за останні роки цікавилися підприємці з Казахстану та Польщі. Поки що не судилося. Будівництво оздоровчого центру – питання номер один, аби відновити рекреаційно-курортну славу селища”, – повідомили у селищній раді.

Після 90-х у містечку майже не залишилося так званих піонерських таборів. Більшість земель – у власності чи оренді. Для тих площ, які залишилися вільні, місцева влада наразі також шукає того, хто вклав би гроші у створення санаторно-відпочинкових установ.

“Ми закріплюємо за ділянками, які є вільні конкретне цільове призначення – для рекреації. Нових житлових комплексів наше селище не витримає. У нас вже затори і граничне навантаження на іншу інфраструктуру. Довкола Брюхович – інші населені пункти, тому будувати власних очисних споруд ми просто не маємо де. Якщо ростемо, єдиний вихід – долучатися до львівських комунікацій. І то це може бути добре рішення для такого містечка з індивідуальною забудовою, як є зараз. Плюс рекреація. Ми сподіваємося, що нове керівництво нової громади дослухається до жителів Брюхович, що наша стратегія розвитку буде оптимальною”, – розповідає голова громади Володимир Доманський.

Відео