Будівництво сільських амбулаторій розпочали у ще трьох районах Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будівництво сільських амбулаторій розпочали у ще трьох районах Львівщини
08 Січня, 13:28

Будівництво сільських амбулаторій розпочали у ще трьох районах Львівщини

Станом на сьогодні у Львівській області розпочали будівництво 4 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, а саме у Перемишлянському, Стрийському та Турківському районах. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

 

“Після того, як Президент оголосив про підтримку сільської медицини, ми внесли багато пропозицій щодо реалізації цього проекту. Сподіваюсь, нові амбулаторії допоможуть збільшити народжуваність та сприятимуть покращенню здоров’я мешканців. Це один із тих кроків, що дозволяє нашій країні рухатись у правильному напрямку», – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, 30 жовтня 2018 року у с. Брюховичі, що на Перемишлянщині почали  будувати першу амбулаторію із 43, які будуть на Львівщині. Саме там заклали перший камінь та пам’ятну капсулу.

Відео