Будівництво спорткомплексу в Кам’янці-Бузькій скасували через підрядника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будівництво спорткомплексу в Кам’янці-Бузькій скасували через підрядника
13 Жовтня, 19:46

Будівництво спорткомплексу в Кам’янці-Бузькій скасували через підрядника

Як стало відомо сьогодні, 13 жовтня, будівництво спорткомплексу в Кам’янці-Бузьків за 117 мільйонів гривень зупинили не з доброї волі місцевої влади, а через махінації підрядника, які встановило Бюро економічної безпеки.

Нагадаємо, раніше у міській раді Кам’янки-Бузької раніше повідомляли, що призупинили будівництво «у зв’язку із безпековою, соціальною ситуацією в державі та вимогою мешканців громади, на виконання доручення голови Львівської обласної військової адміністрації».

Натомість у Бюро економічної безпеки повідомили, що причиною зупинки будівництва з підрядником стала ймовірна підробка документів, через що міськраду забов’язали розірвати договір з підрядником.

«Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області упередили розтрату 117 млн грн бюджетних коштів. Підрядником договору на будівництво спорткомплексу мала стати компанія без досвіду подібних робіт…

Інформацію про виявлені порушення скерували до департаменту моніторингу та перевірок закупівель Держаудитслужби, яка, на основі даних фахівців БЕБ, зобов’язала міськраду розірвати договір на будівництво спорткомплексу», – йдеться в повідомленні БЕБ.

Також Бюро направило інформаційного листа про ймовірний факт службового підроблення (внесення неправдивих відомостей в офіційні документи) до Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Відео