Будівництво цинкового заводу Маркіян Мальський бере під свій контроль | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будівництво цинкового заводу Маркіян Мальський бере під свій контроль
08 Липня, 16:13
logo-black

Будівництво цинкового заводу Маркіян Мальський бере під свій контроль

Віра Потічна

Сьогодні, 8 липня, під час апаратної наради у ЛОДА активісти попросили нового очільника області Маркіяна Мальського призупинити будівництво цинкового заводу поблизу Винників, на території Підберзківської ОТГ.

 Нагадаємо, жителі Винників та навколишніх сіл остерігаються екологічної катастрофи. Запевняють, підприємство ТзОВ «Екран» зводить цинковий завод з порушеннями. Вимагають створити комісію, яка об’єктивно дослідить ситуацію і дасть правдиві висновки.

Начальник управління інвестиційної політики Роман Матис, присутній на нараді, запевнив, що будівництво заводу відбувається законно. На його думку, на цій темі ведуться політичні спекуляції. Натомість Маркіян Мальський підтримав пропозицію активістів призупинити будівництво і створити комісію. Однак обговорювати це питання, вважає, варто вже після парламентських виборів.

«Я не бачу вирішення цієї проблеми до закінчення виборів, – сказав голова ОДА. – Тому що кожен на цьому буде робити свій піар. До 22 липня, думаю, потрібно призупинити дії як по будівництву, так і агресії щодо цього будівництва. Я попрошу силовий блок регулювати це питання. Я підтримую створення комісії щодо будівництва цього заводу та думаю, після виборів ми спокійно все обговоримо. Я готовий особисто увійти в цю комісію. Всіх бажаючих теж запрошую».

 

Відео