Будьте обережні: у львівському парку «Знесіння» поселилися дикі кабани | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будьте обережні: у львівському парку «Знесіння» поселилися дикі кабани
14 Грудня, 10:40
logo-black

Будьте обережні: у львівському парку «Знесіння» поселилися дикі кабани

Голова правління  “Еко Zахист” Орест Залипський написав на сайті «Гарячої лінії міста Львова» про небезпеку прогулянок у міському парку «Знесіння». Там виявили сімейство диких кабанів. А вони можуть бути небезпечними.

Скоріш за все дичина заселилась в парку через відкриттям сезону полювання. Парк «Знесіння» межує з Винниківським лісом.  Є вірогідність, що саме мисливці загнали тварин до парку.

«Закликаю бути гуманними та обережним, – каже Орест Залипський. – 13 грудня в парку «Знесіння», було помічено двох кабанів з своїми дітьми. Вже до того я бачив нариви біля дерев, що є ознакою поселення цих тварин».

Відомий екозахисник також застеріг чому саме варто львів’янам бути обережнішими.

«Чому кабан може напасти? У більшості напад дикого кабана на людину провокує сама людина. Дикі кабани, як і будь-які інші лісові звірі, самі намагаються уникати зустрічі з людиною – тому, якщо кабан все ж помітить вас першим,він теж поспішить сховатися. Тому просимо про наступне, якщо вже вам довелось зустрітись з дикою твариною, в такому випадку не потрібно панікувати та ні в якому разі не пробувати відігнати тварину тим ви викличите агресію, та спровокуєте тварину захищатись», – додає еколог.

  • 0
  • 368
Відео