Будьте обережні: у Львові на жінок нападає маніяк у бежевому пальто | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Будьте обережні: у Львові на жінок нападає маніяк у бежевому пальто
05 Березня, 16:19
logo-black

Будьте обережні: у Львові на жінок нападає маніяк у бежевому пальто

Сьогодні вночі у Львові на вулиці Пулюя на 20-річну дівчину напав незнайомець. Вона поверталась з роботи опівночі. Зайшла у під’їзд свого будинку та побачила, що услід за нею іде чоловік.

 

«Я побачила, що він разом зі мною заходить у будинок, – розповідає Ірина LMN. Просить справжнє прізвище та ім’я не називати. – У ліфт вирішила не сідати, піднімалась сходами. Він ішов за мною, потім раптово накинувся та почав облапувати мене. Я вирвалась, хотіла вибігти з будинку, але прямо біля вхідних дверей він зловив мене знову».

Ірина не встигла натиснути кнопку, аби двері відчинились. Каже, він зловив її в останній момент і притиснув у куті.

«Він весь час повторював одну і ту ж фразу: «Давай потр…ємось!», – додає дівчина. – Я кричала, кликала на допомогу. В останній момент запищала так голосно, що голос зірвався. Він налякався, що хтось з квартир може вийти, та втік. Проте ніхто з людей, на жаль, не поцікавився, що діється у під’їзді».

Дівчина каже, на вигляд хлопець нагадував інтелігента, тому нічого поганого передбачити не могла.

«Я ще спочатку глянула на нього і подумала, що, напевно, новий студент орендує квартиру. Охайний, культурний. Не виглядав ні п’яним, ні обкуреним. Був одягнений у бежеве кашемірове пальто та масивний смугастий шарф, акуратно заправлений у пальто. Штани були темними. Думаю, на щастя, зброї у нього не було».

Хлопцеві на вигляд 23-25 років. Середньої тілобудови, світле волосся та шкіра, ростом 175-180 см. Ірина не пам’ятає, як забігла у свою квартиру. Вже вдома почала голосно плакати. Каже, весь день не може оговтатись від того, що трапилось. П’є заспокійливі препарати та здригається від кожного звуку.

Про цей інцидент її родичі розповіли у поліції. Дівчина детально описала зовнішність маніяка.

«Коли поліцейські почули, як цей маніяк виглядає, сказали, що скарги на такого чоловіка вже були, – додає Ірина. – Зараз він у розшуку».

Фото: ілюстративне.

Відео