Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Будинок офіцерів у Львові не продаватимуть», – нардеп Тістик
21 Січня, 12:45

«Будинок офіцерів у Львові не продаватимуть», – нардеп Тістик

Днями у ЗМІ з’явилася інформація про те, що у Міноборони вирішили продати Будинок офіцерів, що на вул. Театральній, 22 у центрі Львова. Виручені кошти начебто мали скерувати на купівлю житла для військових.

Народний депутат від «Слуги народу» Ростислав Тістик повідомив, що цю будівлю продавати не будуть.

«Вчора мав розмову з Міністром оборони з приводу Будинку офіцерів у Львові, – написав у Фейсбуці нардеп. – Міністр запевнив мене, що інформація не відповідає дійсності та сьогодні надав офіційну позицію з цього приводу».

На сайті міністерства оборони України і справді щойно написали, що офіційні рішення щодо продажу Будинку офіцерів у Львові з боку посадових осіб, які мають на це законні підстави, не приймалися.

«У той же час, Міноборони продовжує системну роботу над пошуками шляхів забезпечення військовослужбовців житлом. В рамках вказаної роботи розглядаються всі можливі законні способи фінансового вирішення цього питання, – зазначено на сайті. – Окремо хочемо наголосити на тому, що будь-яка реалізація військового майна буде проводитися в максимально публічний спосіб і з широким інформуванням громадськості».

Нагадаємо, про те, що Будинок офіцерів у Львові хочуть продати, начальник 58-го Будинку офіцерів Віталій Провозін розповів в інтерв’ю АрміяInform. Висловив обурення з цього приводу, бо переконаний: жоден військовий з Львівського гарнізону не житиме у квартирі за вилучені від продажу Будинку офіцерів кошти. А в коментарі zaxid.net зазначив, що Будинок офіцерів має 5,5 тис. кв  площі, потребує капітального ремонту. На це потрібно близько 13 млн грн. Тож замість віднайти кошти, вважає, в Міноброни вирішили будівлю продати.

Додамо, Будинок офіцерів розміщений в колишній будівлі Народного Дому, що був зведений у 1855 році з ініціативи членів Головної руської ради.

Фото: з відкритих джерел

Схожі новини