«Була у Миколаєві»: знайшли 14-річну дівчинку з Самбірщини, яка зникла три тижні тому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Була у Миколаєві»: знайшли 14-річну дівчинку з Самбірщини, яка зникла три тижні тому
04 Січня, 15:16
logo-black

«Була у Миколаєві»: знайшли 14-річну дівчинку з Самбірщини, яка зникла три тижні тому

Третього січня правоохоронці знайшли зниклу 14-річну Віолету Єрмілову з Рудок, що на Самбірщині, на залізничному вокзалі у Львові. Дівчина неушкоджена. Її шукали понад три тижні. Ще 10 грудня Віолета пішла до школи і не повернулася.

«Заяву у поліцію написала рідна сестра дівчинки, з якою та мешкала. Вона одружена, має вже своїх дітей. Зараз вона вже боїться нести відповідальність за дівчинку. Її можна зрозуміти: складно уявити, що їй довелось пережити за ті дні», – розповідає LMN Катерина Гаврон, представниця однієї з організацій, що займалась пошуком Віолетти. 

За її словами, поліцейським вдалось знайти дівчинку завдяки тому, що небайдужі люди впізнали її на вокзалі та оперативно звернулись до пошукових організацій.

Зараз дівчинка перебуває у центрі соціальних служб у Рудках. Тут розповідають, що 10 грудня вона поїхала до Львова. В гіпермаркеті “Ашан” познайомилась з кимось.

«А потім, чи то сама не розуміє як, чи не хоче розповідати, опинилась у Миколаєві, що на Львівщині. Зараз ми готуємо документи, аби відправити її до мами. Раніше вона мешкала на Харківщині, зараз живе у Кременчуку. Туди тепер і поїде Віолетта», – розповідають LMN у відділі соціальних служб у Рудках.

Розповісти LMN про причини втечі дівчина відмовилась.

Відео