«Буря 5 хвилин тривала, та здавалось, що то кінець світу», – мешканці села на Стрийщині – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Буря 5 хвилин тривала, та здавалось, що то кінець світу», – мешканці села на Стрийщині
06 Липня, 13:33
logo-black

«Буря 5 хвилин тривала, та здавалось, що то кінець світу», – мешканці села на Стрийщині

Антоніна Скляренко

Вчора близько 19.00 в селі Угерсько Стрийського району знялася буря. Стихія наробила лиха: поламала дерева та городину. Одне дерево просто на трасі звалилося на позашляховик та мало не вбило двох місцевих жителів.

«Трасою Стрий–Тернопіль депутат нашої ради повертався в Угерсько із дружиною. Вітер був такий сильний, що зламав височезний ясен. Конор впав просто на машину. Дивом просто люди залишились живими. Я, коли прийшов на місце, жахнувся, машина сильно постраждала. “Швидку” людям викликали ті, хто за машиною ззаду їхали по трасі. Вони дивом просто залишились живими. Були в шоковому стані, мали травми різної важкості. Зараз у районній лікарні», –  розповідає сільський голова Угерська Роман Снігур.

dc0addaf30a4c4227acf010a9c8193223200bf96

«Буря в селі тривала не довго, хвилин зо 5. Але вітер був дуже сильним. Здавалося, що то кінець світу. Падали поламані гілки дерев, вікна цокотіли. В сусідів горіх повалило на подвір’ї. Зачепило електричні дроти. Тепер нема світла в селі. Але добре, хоч хати вберегло і людей», – каже жителька Угерська Оксана.

Через падіння дерева на трасі в село викликали рятувальників, вони допомогли розчистити дорогу. Коли ж відновлять електропостаччання у населеному пункті, поки не відомо, наразі там працюють бригади ремонтників.

 

Фото: ДСНС в Львівській області

Відео