Буський басейн почали реконструювати задовго до тендеру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Буський басейн почали реконструювати задовго до тендеру
14 Листопада, 14:30

Буський басейн почали реконструювати задовго до тендеру

Реконструкція басейну у Буську обростає цікавими фактами

Журналісти “Наші Гроші. Львів” з’ясували, що фірма, котра виграла тендер, насправді почала тут роботи ще задовго до торгів.

Співвласник фірми-підрядника пояснив такий поспіх тим, що будівля у аварійному стані, а завдання починати роботи вони отримали від відділу освіти.

Натомість начальниця відділу освіти Галина Олійник відповіла, що фото, на яких будівля зображена без даху – фотомонтаж. Більше коментарів давати не захотіла.

На ці роботи відділ освіти Буської РДА оголошував тендер аж чотири рази. А за результатами останнього із них 2 листопада підписав договір із ТОВ «Пласт».

Ціна питання – 11,8 млн грн.

“Це вже четверті торги на ремонт басейну, які проводив відділ освіти Буської РДА. Під час першої закупівлі ТОВ «Пласт» конкурувало з ТОВ «Галицький будівельник». Як повідомляли «Наші гроші. Львів», половина статутного капіталу обох фірм належить Петру Орихівському, отож компанії є пов’язаними. Після публікації тендерний комітет скасував закупівлю”, – йдеться у повідомленні.

Другі торги були не менш цікавими.Тоді Буський відділ освіти у екстреному режимі – за два дні – перевірив тисячі сторінок документів. І відмовив двом фірмам, що конкурували із “Пластом”.

Проте одна із цих фірм, а саме – ТОВ «Терон девелопмент» вирішила оскаржувати таке рішення в Антимонопольному комітеті.
Тож АМКУ зобов’язав відділ освіти скасувати торги.

Третій тендер “провалили” усі компанії-учасники через помилки, яких допустились у технічній документації.

Тоді вже оголосили четверті торги, в яких “Пласт” нарешті став переможцем. Хоча крім цього ТОВ у закупівлі брали участь ТОВ «Терон девелопмент» та приватний підприємець Іван Якимів, пропозиції яких були дешевшими.

Хоча, як з’ясувалось, у Якиміва та “Пласту” однаково оформлені документи і вони навіть користуються одним і тим же номером телефону.

Відео