Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Буський консервний завод усунув неприємний запах
19 Червня, 17:00
logo-black

Буський консервний завод усунув неприємний запах

Роман Матвіюк

Після публікації LMN звернення мешканців Буська щодо неприємного запаху ситуація вирішилася. Нагадаємо, мешканці близько десяти вулиць підписалися під колективним зверненням до місцевої влади. Просили вплинути на ситуацію із нестерпним смородом, що нісся з місцевого консервного заводу. Звернення людей розглянули у Буській райдержадміністрації та районній раді. Прийняті відповідні заходи щодо усунення проблеми. Наразі неприємного запаху не відчувається.

«На всі відходи, які знаходяться на території заводу, є відповідні документи і укладені договори з підприємствами, які їх утилізовують. А також взято проби атмосферного повітря. Перевищень шкідливих речовин не виявлено. Як нам повідомили у Буському міському комунальному підприємстві, через відсутність трактора два дні не проводились роботи з впорядкування сміття на сміттєзвалищі. Тому в нас не приймали тверді побутові відходи, що і спричинило, можливо, такий запах. З нашого боку вжиті заходи щодо вчасності дезінфекції та вивозу твердих побутових відходів», – повідомила LMN директор Буського консервного заводу Марія Діжак.

Нагадаємо, мешканці Буська тривалий час потерпали від неприємного запаху із консервного заводу. Особливо складною ситуація була, коли надворі стояла спека. Місцеві жителі не виходили з будинків та не мали змоги навіть провітрити приміщення.

Схожі новини