«Був наймолодшим у матері»: в зоні ООС загинув 24-річний солдат зі Стрийщини Дем’ян Данилів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Був наймолодшим у матері»: в зоні ООС загинув 24-річний солдат зі Стрийщини Дем’ян Данилів
14 Вересня, 14:37
logo-black

«Був наймолодшим у матері»: в зоні ООС загинув 24-річний солдат зі Стрийщини Дем’ян Данилів

Вчора, 13 вересня, в зоні проведення військових дій на сході України загинув військовослужбовець із Львівщини – старший солдат, командир механізованого відділення Дем’ян Данилів, родом із села Рудники Стрийського району, – про це повідомили у ЛОДА.

«Військовослжбовець  отримав кульове поранення голови несумісне з життям під час виконання бойових завдань у зоні проведення ООС. Співчуваємо рідним та близьким», – написали на сторінці обласної адміністрації.

Відомо, що українському бійцю було 24 роки. Загинув у Новоайдарському районі Луганської області.

В селі звідки хлопець розповідають, що Дем’ян був надзвичайно доброю і відповідальною людиною.

«Дем’яна був наймолодшим у сім’ї. У нього є ще 2 сестер та 3 братів. Мати самотужки ставила на ноги дітей, оскільки батько помер ще коли Дем’ян був зовсім маленьким. Це дуже добра і щира дитина була, відповідальна. Служив в армії, а після закінчення одразу підписав контракт із ЗСУ, відправився на схід. У нього багато друзів, він вмів дружити, підтримувати. За нього всі переживали. Сьогодні зранку, коли отримали страшну звістку про його загибель, ніхто й досі не може прийти до себе. Ще зовсім молодий, навіть не встиг одружитися. Не знали, як повідомити матері, для неї це справжній удар…у неї крім того погано зі здоров’ям, ледь ходить, пересувається лише на милицях, а тут втратила свою дорогу опору…», – розповіли у Рудниках.

Коли саме поховають Героя Даниліва, поки невідомо. Є інформація, що завтра його тіло привезуть на Львівщину.

 

  • 0
  • 4522
Відео