Був пластуном і дуже любив гори: завтра у Львові прощатимуться з Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Був пластуном і дуже любив гори: завтра у Львові прощатимуться з Героєм
13 Серпня, 17:09

Був пластуном і дуже любив гори: завтра у Львові прощатимуться з Героєм

У понеділок, 14 серпня, Львів попрощається з загиблим Героєм Миколою Шараварою. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі, повідомили у Львівській міській раді.

36-річний Микола Шаравара («Веган») народився і виріс в Лапаївці неподалік Львова. Навчався у Зимноводівській школі. Також закінчив музичну школу за класом бандури. У 2000-му році вступив до «Пласту», входив до гуртка «Вовкулаки» 1-го куреня імені Короля Данила у Львові.

Здобув професію кондитера у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Згодом закінчив історичний факультет ЛНУ імені Івана Франка.

До повномасштабного вторгнення працював у ресторанній сфері, зокрема у закладах «Сушия», “Celentano” та “Fugazzeta”. Вільний час присвячував читанню літератури, майстерно грав у шахи, любив футбол та мандрівки на велосипеді. Та найбільшим захопленням Миколи Шаравари були походи в гори з сімʼєю.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Спершу боронив державу у складі 10-го окремого стрілецького батальйону, згодом – у лавах 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Миколи Шаравари залишилися донька, дружина, батьки та дві сестри.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео