Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Був справжнім патріотом”: на сході України загинув випускник Національної академії сухопутних військ
21 Квітня, 10:56
logo-black

“Був справжнім патріотом”: на сході України загинув випускник Національної академії сухопутних військ

Учора, 20 квітня, на сході України, загинув лейтенант Андрій Шинкарук, випускник Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Про це повідомив єпископ Української греко-католицької церкви Степан Сус.

Військовослужбовець лише минулого року завершив навчання у львівському навчальному закладі за спеціалізацією «Управління діями підрозділів механізованих військ». Після цього офіцер проходив службу на посаді командира взводу однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗС України, повідомив начальник академії Павло Ткачук.

“Нехтуючи будь-якими домовленостями та християнськими цінностями, у дні світлого свята Воскресіння Хрестового окупанти не розрядили своєї зброї, а навпаки, підступно обстрілювали наших мужніх захисників. На жаль, одна з ворожих гранат, випущена з гранатомету, розірвалась зовсім поруч із тим місцем, де на той час, виконуючи свій військовий обов’язок, перебував лейтенант Андрій Шинкарук. Він був справжнім патріотом, професіоналом своєї справи, старанним курсантом, відповідальним та мужнім офіцером”, – написав Ткачук.

Як вдалось з’ясувати LMN, Андрій Шинкарук походить із Любомля Волинської області, народився 16 липня 1991 року. Спочатку навчався в Національному технічному університеті у Києві. Служив у 28-мій окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу.

Додамо, що у вечірньому зведенні 20 квітня штаб ООС повідомляв, що бойовики тричі порушили режим припинення вогню.

Схожі новини