Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Били та ґвалтували: у Перемишлянах познущались над сиротою
11 Березня, 09:14

Били та ґвалтували: у Перемишлянах познущались над сиротою

У Перемишлянах на Львівщині зловмисники жорстоко побили дівчину-сироту. Про це інформує у Фейсбуці Олена Липа, пише Варта-1.

Авторка публікації уточняє, що вже декілька тижнів просторами інтернету розповсюджується відео сексуального насильства щодо дівчини зняте у Перемишлянах. Однак, всі хто до цього причетний залишилися непокараними.

Місцеві мешканці, повідомляють, що дівчинка Віра – сирота з Рогатинського району Івано-Франківсьокї області. У листопаді вона закінчила навчання в училищі та залишилась у Перемишлянах, орендуючи житло спільно з працівницею бару “Автостиль”.

Зі слів місцевих, близько двох тижнів тому у барі “Автостиль” дівчині ця працівниця бару на голову вилила майонез та повитирала їй голову ганчіркою, якою мила підлогу у барі. Власники бару звільнили працівницю, яка брала участь у знущанні.

Дівчину працівниця бару побила по руках, завдала при цьому переломи руки.

На правах анонімності, місцеві жителі розповіли про працівницю бару: “тримали її під замком, в місто не відпускали одну, забрали мобільний телефон та гроші в сумі 45 тис, які мала на картці”.
У побитті та знущаннях також звинувачують її дітей та невістку.

Як повідомили місцеві, у Перемишлянах правоохоронці відмовилися прийняти від дівчини заяву про злочин. Дівчина повернулася на Франківщину, де звернулася у правоохоронні органи.

received_900099013735928
Схожі новини