Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бив кулаками по голові: за знущання над власною матір’ю до польської тюрми можуть посадити українця
30 Червня, 17:14

Бив кулаками по голові: за знущання над власною матір’ю до польської тюрми можуть посадити українця

31-річного українця затримали в місті Каменна Гура через знущання над власною 54-річною матір’ю.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, чоловік фізично та морально знущався над найріднішою людоною. Причому робив це протягом досить тривалого часу, погрожував навіть убити її.

«Правоохоронці також встановили, що громадянин України застосовував сімейне насильство і по відношенню до своєї 31-річної співмешканки. Протягом останніх кількох місяців він тричі потрапляв у поле зору поліції саме через знущання над обидвома жінками», – пише видання.

Після першого затримання чоловік отримав заборону наближатися до своєї матері та співмешканки й контактувати з ними. Однак цю заборону він проігнорував, тому був заарештований й провів за гратами понад три місяці: від кінця січня до початку травня 2021 року.

Після виходу з-під арешту громадянин України взявся за старе й почав знову фізично та морально знущатися переважно зі своєї матері. При цьому він був повністю на її утриманні, адже сам ніде не працював і його вагітна співмешканка теж не працювала.

«31-річний чоловік постійно ображав свою матір, погрожував вбити її, виділяв їй їжу, ускладнював користування окремими кімнатами, шарпав її та бив кулаками по голові й тілі, завдаючи численних травм», – йдеться у повідомленні поліції.

Під час останнього затримання громадянин України навіть почав душити жінку й схопився за ножа, погрожуючи їй убивством. Через це суд взяв чоловіка під тимчасовий арешт на 3 місяці, поки триватиме слідство. За свої вчинки громадянину України загрожує до 10 років в’язниці.

Схожі новини