«Бив поки не зламав палицю»: на Стрийщині жінка звинувачує старосту села в побитті через корову(ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Бив поки не зламав палицю»: на Стрийщині жінка звинувачує старосту села в побитті через корову(ВІДЕО)
01 Вересня, 09:14

«Бив поки не зламав палицю»: на Стрийщині жінка звинувачує старосту села в побитті через корову(ВІДЕО)

У селі Козьова, недалеко Сколе, що належить тепер Стрийському району, 73-річна жінка опинилася в лікарні із забоями та гематомами. У всьому звинувачує старосту села. Каже побив її через корову, яка паслася на шкільному стадіоні. За словами пенсіонерки, чоловік лупив її так сильно палицею, що зламав руку. Є підозра і на струс мозку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Він начав мене бити і бив так, що поламав ту палицю. Голова болить сильно, він вдарив мене двічі по голові», – розповідає Христина Бугрінець.

Зі слів потерпілої конфлікт стався через корову. Будинок жінки знаходиться біля шкільного стадіону і там паслася її корова Малина, а старості це не сподобалося.

«Корова вийшла на стадіон і за це староста села побив мою маму. Якщо мама неправильно зробила, міг накласти штраф, щоб маму оштрафували, а не руки піднімати. Його треба притягнути до кримінальної відповідальності», – заявив син потерпілої Іван Бугрінець.

Свідками інциденту стали двоє сусідів, але вони нічого не хочуть розповідати ні журналістам, ні поліції. Після побиття пенсіонерку прихистила продавець сільського магазину. Вона відразу ж викликала поліцію.

Правоохоронці відкрили провадження у статті нанесення тілесних ушкоджень. Всі жителі села тепер кажуть про це побиття. При цьому, більшість вірить жінці.

За словами місцевої мешканки, раніше староста села був іншою людиною, він був м’якше, а тепер став агресивним. Якщо його провину доведуть, то йому загрожує 3 роки тюремного ув’язнення.

 

ФОТО: ілюстрація, відео ТСН

Відео