Частина депутатів «Голосу» виходить з партії напередодні з’їзду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Частина депутатів «Голосу» виходить з партії напередодні з’їзду
29 Липня, 11:29

Частина депутатів «Голосу» виходить з партії напередодні з’їзду

Народний депутат Олександра Устінова стверджує, що більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії «Голос» 29 липня та покидають лави політсили. Про це Устінова написала у Фейсбук, повідомляє Українська правда.

«Finita la commedia, або з’їзд «Голосу» сьогодні як чергова профанація керівництва та цементування контролю Кіри Рудик над партією. Більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії «Голос» та покидають партію», – йдеться у дописі.

За словами Устінової, керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада партії  штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на з’їзді. З’їзд формувався, виходячи не з кількості партійців та депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва.

«Голосу» більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини – Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері», – наголошує Устінова.

Свій допис нардеп підкріпила фото заяви про вихід із партії.

Таку ж заяву виклав народний депутат Ярослав Юрчишин.

«Ми вдячні колегам за спільну роботу і з повагою ставимося до їх рішення вийти з партії, бо, дійсно, останні події доводять, що спільна робота з будівництва партії неможлива. При цьому ми підкреслюємо, що базових ідеологічних розбіжностей з колегами в нас немає. І впевнені, що вони розуміють, що як депутати, обрані від партії «Голос», мають продовжити виконувати програму партії, з якою ми виграли вибори», – зазначили у пресслужбі партії.

Нагадаємо, що сьогодні, 29 липня, має відбутися закритий з’їзд політичної партії «Голос». Напередодні частина «Голосу» звинуватила Кіру Рудик в узурпації влади в партії. Половина членів депутатської фракції (десять народних депутатів) висловила недовіру її керівнику Ярославу Железняку та заявила про намір створити окреме об’єднання в парламенті під назвою «Справедливість».

Фото: УП

  • 0
  • 55
Відео