Частина учнів повертається за парти, – рішення обласної комісії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Частина учнів повертається за парти, – рішення обласної комісії
04 Лютого, 19:20

Частина учнів повертається за парти, – рішення обласної комісії

На Львівщині за парти повертаються учні загальноосвітніх шкіл в усіх населених пунктах, окрім Львова, Дрогобича, Червонограда та Стрия. Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні сьогодні.

У зазначених містах очно можуть навчатися лише учні початкових класів.

«Своєю чергою, 5-11 класи з 7 лютого навчаються дистанційно. Йдеться лише про Львів, Червоноград, Стрий та Дрогобич. Саме у цих містах найвищий рівень захворюваності на ковід, а також через велику кількість населення – велике скупчення дітей у класах», – пояснюють у пресслужбі Львівської ОДА.

За рішенням комісії, якщо хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти, він також переходить на дистанційну форму.

Також члени комісії вирішили перевести на змішану форму навчання заклади вищої освіти галузі культури. Студенти решти ВУЗів вчитимуться дистанційно.

«Маємо констатувати, що на Львівщині зростає рівень захворюваності на коронавірус. За п’ятьма ключовими показниками постанови Кабінету Міністрів, які є індикатором переходу територій до тієї чи іншої епідеміологічної зони, наша область продовжує перевищувати два показники. Коефіцієнт захворюваності станом на зараз складає 26% від допустимих 20%. Є високий показник рівня госпіталізованих на сто тисяч населення (71 при нормі 60). Розуміємо, що пік захворюваності ще попереду», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Відео