Частина українців безкоштовно отримає вакцину від COVID-19, – Віктор Ляшко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Частина українців безкоштовно отримає вакцину від COVID-19, – Віктор Ляшко
19 Листопада, 09:16

Частина українців безкоштовно отримає вакцину від COVID-19, – Віктор Ляшко

COVAX підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від коронавірусної хвороби на безоплатній основі для 20% населення. Про це вчора, 18 листопада, написав головний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватись у першій половині 2021 року за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн, – зазначив Ляшко. – Часто отримую запитання про те, чи включено до глобального механізму COVAX кандидата у вакцини від виробника Moderna (США). Так, включено. Попередні результати дослідження цієї вакцини вказали на 95% ефективності попередження розвитку коронавірусної хвороби COVID-19».

 

Головний санітарний лікар додав, що в Україні намагатимуться забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами у 2021 році. Це робитиметься як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України.

«Також поясню для тих, хто вже розганяє зраду: 20% населення, 8 млн доз і (!!!) 4 млн населення, бо наразі мова йде про двократне введення вакцини!» – наприкінці уточнив Ляшко.

 

Нагадаємо, що за попередніми даними американської компанії Moderna, ефективність їхньої вакцини-кандидата від COVID-19 становить 94,5%.

Фото: ілюстративне

Відео