Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Частині Львова завтра повернуть гарячу воду: кому пощастить
08 Червня, 16:50

Частині Львова завтра повернуть гарячу воду: кому пощастить

Деякі львівʼяни відзавтра знову почнуть отримувати гарячу воду після гідравлічних випробувань. Вони тривали від 23 травня.

” Завтра розпочинаємо відновлення подачі гарячої води нашим споживачам. Гарячу воду отримають усі наші споживачі, крім 15 будинків, які обслуговує ЦТП на вул. Повтіряна, 99а. Це будинки за адресами: вул. Суботівська, 8, 10, 12, вул. Калнишевського, 1, 2, 4, 4а, 6, вул. Низинна, 2, 4, 5, вул. Повітряна, 65, 68 ,88, вул. Сірка, 2. Зараз триває заміна теплової мережі від цього ЦТП, тому мешканці перерахованих вище будинків отримають гарячу воду з 8 липня, після завершення усіх ремонтних робіт”, – повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Натомість планують відновити гарячу воду до всіх  будинків у Галицькому районі, частині Личаківського і частині Шевченківського районів.

Досі тривають складні роботи на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна», а також на самих ТЕЦ, тому від цих об’єктів гарячу воду планують відновити з 27 червня. Йдеться про Сихівський, Франківський, частину Личаківського і частину Шевченківського районів.

  • 0
  • 4324
Схожі новини