ChatGPT тепер доступний в Україні: що він знає про LMN | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ChatGPT тепер доступний в Україні: що він знає про LMN
18 Лютого, 19:03
logo-black

ChatGPT тепер доступний в Україні: що він знає про LMN

Чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI, ChatGPT відтепер доступний в Україні. Водночас програма не працюватиме на тимчасово окупованих росією територіях.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він наголосив, що команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням: опрацьовувалися офіційні листи, дзвінки та була зустріч із керівництвом. 

«Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT», — розповів він.

За словами Федорова, програма не працюватиме на тимчасово захоплених росією територіях, щоби вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди.

«Дякую компанії OpenAI за правильне та цілком логічне рішення. Країна, яка бореться за свободу та прогрес, точно має право на доступ до революційних технологій», — додав він.

Нагадаємо, ChatGPT — чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI, прототип якого випустили в листопаді 2022 року. Він може працювати з текстом, програмним кодом, формулами та числами — генерувати все, що йому зададуть.

Журналісти Львівської мануфактури новини (LMN) запитали ChatGPT, що він знає про наше видання. Ось яку відповідь він згенерував.

P.S. Усе так, окрім року заснування – LMN існує з 2018-го.

Відео