Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чекаємо 4 лютого: Зеленський та Гончарук дійшли спільної згоди (ВІДЕО)
17 Січня, 20:07

Чекаємо 4 лютого: Зеленський та Гончарук дійшли спільної згоди (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський записав відео своєї зустрічі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. На ньому видно, як Глава держави дає ще один шанс Гончарукові, який може залишитися на посаді, передає «Українська правда».

“Я вирішив надати вам шанс і вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі… Суспільство в цілому і я надали вам і уряду великий відсоток довіри, правильніше сказати, великий кредит довіри. Тому мені здається, що ви ще не розрахувались за цей кредит перед нашим суспільством. І у вас достатньо енергії це зробити… Я дуже вас прошу, щоби ви запропонували Офісу президента і мені особисто нову концепцію заробітних плат всіх міністерств, всіх відомств, замміністрів та будь-яких інших державних компаній, очільників цих компаній, заступників цих компаній… Ви глибоко в економіці, глибоко в усіх сучасних процесах, глибоко у всіх процесах, що відбуваються в уряді. Наші депутати цього не знають. Коли вони отримують законопроєкти рішуче непопулярні іноді, які реформаторські, вони не мають час навіть з ними нормально ознайомитись, нормально попрацювати в комітетах. Це ненормально. Зовсім. Налагодити цей процес, налагодити діалог з депутатами Верховної Ради”.

Гончарук подякував президентові, сказав, що Зеленський чітко сформулював задачі, які треба виконати. Пообіцяв, що уряд їх розгляне і незабаром виконає.

Президент і прем’єр домовилися, що до 4 лютого Кабмін прозвітує у парламенті.

Нагадаємо, що сьогодні вранці стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і поїхав до Офісу президента на консультації замість засідання Верховної Ради, де була передбачена година запитань до уряду.

Фото та відео: Українська правда

Схожі новини