Через брак грошей операцію відкладали уже двічі: 6-річному Степанові Якимцю потрібна допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через брак грошей операцію відкладали уже двічі: 6-річному Степанові Якимцю потрібна допомога
16 Липня, 12:01
logo-black

Через брак грошей операцію відкладали уже двічі: 6-річному Степанові Якимцю потрібна допомога

Два тижні залишилося у Ганни Якимець зі Львова, аби зібрати 8 тисяч доларів на операцію своєму 6-річному синові Степанові. У хлопчика важка форма аутизму. Якщо зараз дитині не допомогти, наслідки можуть бути страшні.

«До двох років дитина абсолютно нормально розвивалася. Степанчик вже навіть почав говорити. А потім в якийсь момент замкнувся у собі. Перестав розуміти оточуючий світ, спілкуватися. Ніхто із лікарів не може пояснити від чого це, що могло спровокувати хворобу. Ми одразу зайнялися його лікуванням, перепробували всі методи, всі види медикаментозного лікування, штучну стимуляцію мозку, реабілітації, але нічого. Жодного результату це не дало. Хвороба у мого сина прогресує. Вже стали появлятися напади агресії», – розповідає мати Степана Ганна Якимець.

Допомогти хлопчикові може дороговартісна операція за кордоном із заміни стовбурових клітин. Ціна питання 16 тисяч доларів. Половину суми вже вдалось зібрати.

«Всі свої заощадження, всі засоби, які можна було зібрати, позичити – ми вже вичерпали, адже лікування сина не зупиняється ні на мить. Операцію переносили двічі. Остання була запланована на червень, але через брак грошей її знову відклали, цього разу на серпень. Тепер маємо ще два тижні аби зібрати гроші, інакше моєму сину не зможуть допомогти. А час іде і кожен раз йому гіршає, з кожнем днем все менше шансів, що вдасться врятувати мою дитину…це неймовірно боляче усвідомлювати», – додає жінка.

Навіть маленька, незначна сума, може стати великим вкладом для порятунку 6-річного хлопчика. Усіх небайдужих, хто має змогу допомогти мати хлопчика благає про підтримку.

Ось реквізити, куди можна надсилати гроші:

ПриватБанк

5168 7456 0349 1553

(мама Якимець Г.В.)

Монобанк $

5375 4188 0758 2275

(мама Якимець Г.В)

Монобанк €

5375 4199 0548 2426

(мама Якимець Г.В)

Монобанк

5375 4141 2367 6651

(мама Якимець Г.В)

 

 

 

Відео