Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через COVID-19 уже три школи Львівщини на дистанційному навчанні
04 Вересня, 18:28

Через COVID-19 уже три школи Львівщини на дистанційному навчанні

Сьогодні у середній школі у селі Козьова Сколівського району припинено заняття. Це сталося через те, що в двох працівників школи – вчителя і майстра – підтвердилося коронавірусне захворювання на COVD-19. Симптоми захворювання виявили ще в кількох освітян і школярів. Про це пише “Радіо Свобода”.

Також припинено навчання у Великосілківській школі Кам’янко-Бузького району, де коронавірус виявили в керівника закладу, а симптоми – у кількох вчителів і учнів. З 7 вересня школярі мають навчатися дистанційно, повідомили у Департаменті освіти Львівської обласної державної адміністрації.

1 вересня не відкрилися двері школи для учнів у місті Ходорів Жидачівського району. У частини вчителів підтверджено коронавірус. Жидачівський район віднесений до жовтої зони епіднебезпеки. Якщо він потрапить до червоної зони, то всі школярі перейдуть на дистанційне навчання.

Перед початком навчання 1 вересня вчителям не проводили масового тестування методом імуно-ферментного аналізу. Як пояснюють обласні посадовці, це нереально фінансово – надто дорого. Також невідомо, скільки працівників шкіл перехворіли на COVID-19.

Як повідомив керівник Обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації Андрій Васько, на сьогодні 1300 пацієнтів із Львівської області перебувають на стаціонарному лікуванні, з них 36 на штучній вентиляції легень, близько 100 в реанімаційному відділенні.

«Потрібно додатково роз’яснювати дітям, як треба поводитися в школі, батьки повинні питати у дітей, чи є миючі засоби у школі, як вони почуваються перед тим, як ідуть у школу. Батьки вдома мають поміряти температуру, подивитися, чи є в дитини респіратурні симптоми», – зауважив Васько.

Львівська область є лідером за чисельністю хворих в Україні. Загалом за час пандемії 15 312 осіб перехворіли на COVID-19, нових за останню добу виявили 196 при 1 248 проведених ПЛР-тестів. 423 людини померли від коронавірусної хвороби. Причинами такої статистики є, за словами Андрія Васька, велика кількість громадян, які повернулися додому з-за кордону весною, не дотримуючись обсервації. Також він вказує на велику кількість тестувань і ретельний, за його словами, відбір людей для тестування.

Схожі новини