Через газовий балончик до львівської школи виїхали медики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через газовий балончик до львівської школи виїхали медики
10 Травня, 14:09
logo-black

Через газовий балончик до львівської школи виїхали медики

Антоніна Скляренко

Опівдні у львівській школі-ліцеї «Оріана», що на вул. Чукаріна 3, трапився інцидент. У приміщенні хтось розпилив газовий балончик. Постраждали діти молодших класів.

«Мені про ситуацію написали працівники самої школи, час від часу скидають інформацію і діти. З усього написаного зрозумів, що газовий балончик хтось розпилив у вестибюлі. Там розташовані молодші класи. Діти десь хапнули того газу, от і почалася паніка. Викликали медиків і повідомили в поліцію. Дітей вивели на вулицю. Скоро буду на місці, то спробую розібратися в ситуації», – розповідає LMN Ігор Зінкевич із ГО «Варта 1».

На місці працювала карета «швидкої». Дітям надали допомогу. В основному у малих від газу постраждали очі і дихальні шляхи. Поліція буде з’ясовувати, що ж сталося у приміщенні школі. За попередньою інформацією, газовий балончик до ліцею приніс один із учнів.

 

 

 

“Загрози життю чи здоров’ю учнів немає. Навчання продовжилося в штатному режимі. Госпіталізації ніхто не потребував”, – – говорить Катерина Рибій із патрульної поліції Львова.

На місці події крім медиків та поліції працювали також надзвичайники. Щоправда самого балончика знайти так і не вдалось.

Фото: Варта 1.

Відео