Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заборонили виїжджати за межі села: у батька з сином на Радехівщині підозрюють коронавірус
19 Березня, 16:11
logo-black

Заборонили виїжджати за межі села: у батька з сином на Радехівщині підозрюють коронавірус

Вчора, 18 березня, увечері, медики госпіталізували 17-річного мешканця із села Монастирок-Оглядівський Радехівського району, у якого піднялася висока температура та мучив кашель. Сьогодні зі схожими симптомами в інфекційну лікарню поклали і його 47-річного батька.

Їхні односельці розповіли LMN, що юнак навчався в Києві і жив в гуртожитку – на одному поверсі із киянином, в якого виявили коронавірус. Йдеться про хлопця онуки 71-річної жінки з Житомирщини, яка померла від COVID-19.

Люди налякані, адже останніми днями парубок багато з ким контактував, ходив до церкви.

«Хлопець із дуже доброї сім’ї. Батьки молоді, мають трьох дітей. Він середущий. Навчається в Києві на акробата. Після того, як оголосили карантин, приїхав додому. Це було ще 13 березня. Звичайно, що він нічого не підозрював. Бо ж про студента, в якого виявили коронавірус, в новинах повідомили тільки позавчора, 17 березня. А наш почував себе здоровим, тож виходив на вулицю, зустрічався з друзями. У п’ятницю був у церкві на Хресній дорозі. Зле йому стало останні два дні. Вчора піднялась висока температура – 39,4, яка нічим не збивалася. Мама звернулась до лікарів, і от вчора приїхала «швидка», забрала його до Львова. А нині вже й батька в лікарню поклали», – розповідає мешканець села Василь.

Родичі хлопця самоізолювались у власному помешканні.

Через загрозу зараження на коронавірус мешканцям Монастирка-Оглядівського та сусіднього Оглядова заборонили виїжджати за межі своїх населених пунктів. При виїзді з Оглядова стоїть поліція.

Староста Оглядова Марія Шарко розповіла, що місцеві жителі сприйняли таку новину без паніки. Відсьогодні з дому без крайньої необхідності не виходять.

У ЛОДА повідомили, що поки у жодного з пацієнтів Львівської обласної інфекційної лікарні коронавірус не виявили. Ніхто не потребує штучної вентиляції легень чи реанімаційних заходів. А для першого етапу реагування медичні установи мають достатню кількість таких апаратів.

«Маємо майже вісім десятків апаратів штучної вентиляції легень. Триває закупівля ще 20. Також ми розраховуємо після цього закупити ще кілька десятків необхідних апаратів. До середини квітня плануємо забезпечити наші заклади необхідним обладнанням на 100%», – говорить заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Нагадаємо, вчора прийшли результати аналізів 4 хворих, у яких найперше відібрали біоматеріал через підозру коронавірусу. Діагноз не підтвердився. У пацієнтів інфекційної лікарні виявили звичайний грип типу А.

Наразі з підозрою на COVID-19 на Львівщині 30 осіб.

Фото: з відкритих джерел

Схожі новини