Через коаліцію з ЄС в обласній раді УГП призупинила повноваження двох своїх партійців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через коаліцію з ЄС в обласній раді УГП призупинила повноваження двох своїх партійців
03 Грудня, 14:48
logo-black

Через коаліцію з ЄС в обласній раді УГП призупинила повноваження двох своїх партійців

Сьогодні, 3 грудня, на своїй сторінці у соцмережі Українська Галицька партія розмістила  офіційну заяву. У ній повідомила, що рішенням їхньої політради зупиняються повноваження голови і заступника Львівської обласної організації УГП Тараса Чолія та Івана Щурка. Їх відсторонюють від посад та призупинять їхнє членство у партії.  Все через підписання ними Меморандуму із коаліційною більшістю.

«Головна контрольна комісія Української Галицької Партії прийняла рішення зупинити повноваження голови Львівської обласної організації УГП Тараса Чолія та відсторонити його з посади. А також призупинити членство в партії голови і заступника фракції УГП у Львівській обласній раді Тараса Чолія та Івана Щурка до з’ясування усіх обставин по факту події з підписання Меморандуму в ЛОР 01.12.2020.

Підставою для такого рішення стало ігнорування з боку новообраних депутатів до обласної ради позиції Політради УГП від 19 листопада про неможливість входження у більшість з олігархічними партіями, які представлені в облраді одіозними депутатами. Тому, Політрада вимагає у Ради Львівської обласної організації відкликати підпис під Меморандумом про співпрацю, який вважає “лиш своєрідним висловленням лояльності до нових “господарів” Львівщини. Також, у Галицькій Партії обурені способом голосування за голову Львівської обласної ради і вважають його “приниженням честі та гідності обранців” та «порушенням принципів таємного голосування», передбаченого Регламентом Львівської облради», – йдеться в заяві.

Як пояснили LMN у обласному осередку УГП, Чолія та Щурка не виключали із партії, поки лише призупинили їхню діяльність до вияснення всіх обставин.

«Дуже було багато обурливих дзвінків від наших партійців стосовно підписання Меморандуму в ЛОР, от ми так і реагуємо. Так, ми призупинили членство цих людей в УГП до вияснення всіх обставин. Схвилювало те, що напередодні були лише оголошені застереження партії, щоб не входити у таку більшість, а тут чомусь таке відбулося. Сьогодні зранку політрада засідала, вислухала аргументи. Ми демократична партія, не рубаємо з плеча, вивчаємо всі обставини», – каже Богдан Панкевич із Львівського обласного осередку УГП.

До слова, на сторінці УГП 26 люстопада була опублікована офіційна позиція політради УГП.

1 грудня з’явилась також заява фракції Української Галицької партії у Львівській обласній раді

Відео