Через коронавірус у Львові скасували загальноміське освячення води | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через коронавірус у Львові скасували загальноміське освячення води
18 Січня, 11:41

Через коронавірус у Львові скасували загальноміське освячення води

Завтра у Львові не будуть організовувати загальноміського освячення води. Через те, що у місті значно побільшало хворих на коронавірус, вирішили не робити масового скупчення людей.

Воду все ж освятять. Священники зроблять це самостійно. А згодом всі охочі зможуть набрати собі свяченої води, зберігаючи соціальну дистанцію.

“Розумію, що буде потреба у багатьох з нас набрати освяченої йорданської води. Думаю, що це можна буде зробити – храми є відкриті протягом цілого дня. Також буде освячено воду біля нашої міської ради. Таким чином, можна спокійно собі прийти і, зберігаючи соціальну дистанцію, дотримуючись усіх вимог, набрати собі води”, – сказав капелан Львівської міської ради, о. Павло Дроздяк.

Цьогоріч Чин водосвяття, згідно з графіком, очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян.

На площі Ринок буде встановлено резервуар для води, об’ємом 1500 літрів. Такого об’єму вистачить для усіх охочих.

“За технічним станом резервуару стежать наші працівники – його дезінфікують та ретельно промивають. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок автоцистерною Галицького ШРП. Резервуар буде встановлено ввечері 18 січня, а вранці його наповнять водою”, – розповів заступник директора ЛМКП “Львіводоканал” Юрій Свізінський.

Набирати воду львівʼяни зможуть вже від 11:00.

Відео