Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через Назарія Островського з Бродів передрукують бюлетені
13 Липня, 13:52

Через Назарія Островського з Бродів передрукують бюлетені

Через зміну складу кандидатів на п’яти одномандатних виборчих округах по-новому надрукують бюлетені. До цього списку потрапив округ №119, до якого належать Бродівський, Буський, Радехівський та частина Кам’янка-Бузького району. Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія.

«Через реєстрацію постановою ЦВК від 3 липня 2019 року № 1470 кандидата в народні депутати України Островського Н.І., який балотується в ОВО № 119 у порядку самовисування, та скасуванням реєстрації кандидатів у народні депутати України в кількох ОВО, комісія ухвалила рішення здійснити передрукування виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України», – повідомила прес-служба ЦВК.

Бродівчанин Назарій Островський є членом політичної партії «Сила людей». На вибори йде як самовисуванець. Він — помічник народного депутата Остапа Єднака та учасник проекту «Нові лідери».

ЦВК відмовила Островському у реєстрації, бо він не зобов’язався, що в разі обрання припинить діяльність, несумісну з мандатом. Кандидат звернувся до суду, де довів свою правоту.

Надруковані раніше бюлетені доведеться знищити.

Фото: Главком

Схожі новини