Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через нестачу їжі та води у притулку в Бородянці загинули понад 330 тварин
03 Квітня, 11:56

Через нестачу їжі та води у притулку в Бородянці загинули понад 330 тварин

У притулку для тварин у Бородянці Київської області, що тривалий час була окупована російськими загарбниками, вижили лише 150 собак з майже 500. Про це повідомляє рух за права тварин UAnimals.

«1 квітня 2022 року, щойно Бородянка була звільнена від окупантів, двоє волонтерів змогли потрапити до притулку. … Сьогодні волонтери вирушили до притулку, аби забрати найтяжчих собак, а також нагодувати решту тих, хто вижив. Загалом із 485 вижило лише 150», — розповіли зоозахисники.

Зазначається, що у притулку з початку війни тварини залишилися закритими у вольєрах без їжі та води. Весь цей час керівництва на території притулку не було, і в порятунку тварин його представники участі не брали.

27 тварин у найтяжчому стані 2 квітня вивезли на лікування до приватних клінік. Волонтерка ініціативи «Хвостатий Четвер» Аста Квітницька повідомила, що двоє тварин під час транспортування загинули.

Рештою тварин опікуються активісти та ветеринари.

В організації подякували волонтерам і повідомили, що перерахують 50 тис. грн винагороди за порятунок тварин з Бородянського притулку.

Схожі новини