Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через незаконну схему працівників львівських митниць бюджет недоотримав 17 мільйонів
28 Вересня, 19:31

Через незаконну схему працівників львівських митниць бюджет недоотримав 17 мільйонів

Правоохоронці викрили схему імпорту вантажівок на двох митних постах Львівської митниці. Митники сприяли уникненню митних платежів та вносили в бази даних неправдиву інформацію. Через це бюджет недоотримав 17 млн грн.

Обшуки на митницях провели сьогодні, 28 вересня. Під час них вилучили документи, флешки, чорнові записи та понад 1 млн грн. За інформацією слідчих, митники у співпраці з підприємцями та митними брокерами організували ввезення в Україну 37 вантажних автомобілів. Їхня вартість – близько 40 млн грн.

“Окремо ввозилися різні частини транспортних засобів: через одні митні пости заїжджали кузови, через інші під виглядом легкових авто – вантажівки. При цьому до внутрішніх баз даних Державної фіскальної служби України вносилися недостовірні відомості щодо їхніх реєстраційних номерів та VIN-кодів. Це дозволило протиправно ввезти автомобілі на митну територію України і надалі у понад 10 разів зменшити сплату обов’язкових митних платежів”, – кажуть у прокуратурі.

6-83
3-136

Фігурантами справи є четверо осіб, серед яких і керівні особи. За фактом зловживання владою та службовим становищем на них відкрили кримінальну справу. Крім того, на 37 вантажних автомобілів суд наклав арешт із забороною ними розпоряджатися.

Фото: прокуратура Львівщини.

Схожі новини