Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через постачання неякісної нафти Росія виплатила Україні майже 4 мільйони євро
16 Вересня, 17:59

Через постачання неякісної нафти Росія виплатила Україні майже 4 мільйони євро

Україна отримала 3,5 млн євро компенсації від Росії за постачання нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних речовин. Ці кошти виплачувала російська «Транснефть» останні п’ять місяців, повідомляє прес-служба «Укртранснафти».

«Транснефть» продовжує резервувати потужності «Укртранснафти», а отже сума компенсації може збільшуватись. Через потрапляння до української ділянки трубопроводу «Дружба» неякісної російської нафти, України вимушена була призупинити транзит нафти з 25 квітня по 11 травня, а також 17-21 травня 2019 року.

“Наразі Укртранснафта поступово надолужує недопрокачані об’єми, спричинені призупинкою роботи нафтопроводу «Дружба» у квітні-травні. У серпні Укртранснафта забезпечила транзит навіть більших обсягів нафти, ніж планувалось на початку місяця, наростивши об’єми транспортування нафти до ЄС у порівнянні з липнем 2019 року на 33,5%”, – зазначають у прес-службі.

«Укртранснафта» щодня перевіряє якість нафти, що надходить з Росії разом з міжнародною сюрвеєрською компанією SGS. Повторних випадків не фіксувала.

Схожі новини