Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через повідомлення про замінування школи Львова працюють дистанційно
09 Лютого, 09:12

Через повідомлення про замінування школи Львова працюють дистанційно

Вчора надійшло анонімне повідомлення про замінування всіх шкіл і садочків Львова. Через це сьогодні частина освітніх закладів  працюватимуть дистанційно. Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Вчора, 8 лютого, близько 19 години на електронну адресу СБУ надійшло повідомлення про замінування  всіх шкіл, торгових центрів та дитячих садків Львова, а це близько 340 будівель. За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, станом на ранок 9 лютого вже перевірили 65 шкіл, 152 дитячі садочки та 12 торгових центрів – вибухонебезпечних предметів не виявлено. Роботи з обстеження решти будівель тривають», – повідомили у пресслужбі.

Як наголошують у міському управлінні освіти, вчора про замінування було повідомлено керівників всіх навчальних закладів (і комунальних, і приватних). Відповідно ті школи і садочки, які вже перевірили, сьогодні можуть виходити на навчання. Навчальні заклади, які відповідні служби ще не оглянули, сьогодні не працюватимуть, батьків та дітей попереджено.

Схожі новини