Через російський обстріл у Ставчанах демонтували 3 житлові будинки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через російський обстріл у Ставчанах демонтували 3 житлові будинки
21 Серпня, 11:49

Через російський обстріл у Ставчанах демонтували 3 житлові будинки

Три житлові будинки у Ставчанах довелось знести. Після ракетного обстрілу 15 серпня вони не підлягали відновленню. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Три житлові будинки, які не підлягали відновленню, демонтували. На засіданні сесії Оброшинської сільської ради додатково передбачили 1 млн грн матеріальної допомоги сімʼям, які постраждали. Також за знищене майно надаватимуть компенсацію з державного бюджету в межах програми «єВідновлення», — зазначив він.

Загалом, як інформувала LMN раніше, у селі Ставчани комісія визначила 37 присадибних ділянок, які зазнали руйнувань і будуть подавати на грошову компенсацію.

У Львові внаслідок цієї ж атаки пошкоджені близько 100 будинків –  вікна, вхідні двері й покрівлі, також є тріщини у стінах. Найбільше ушкоджень у житловому будинку на вулиці Каховській та у медичному коледжі на Патона. На засіданні Львівської міської комісії ТЕБ і НС ухвалили рішення про виділення 20 млн грн з резервного фонду для ліквідації наслідків ракетного удару.

В ОВА також нагодали, що у Суховолі уламки від ракет пошкодили дорожнє щебеневе покриття та 3 житлових будинки. А у селі Холодновідка внаслідок атаки були пошкоджені дві електроопори, обірвані електричні дроти на лінії електропередач.

Нагадаємо, уночі 15 серпня pociяни атакували Львівщину ракетами. Одну ракету сили ППО збили, ще 6 – влучили. На щастя, обійшлося без загиблих. Постраждало 19 людей, зокрема 6 з них госпіталізували у медзаклади області.

Відео