Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через схеми керівника одного з підприємств Стрийщини держава зазнала мільйонного збитку
03 Травня, 15:37

Через схеми керівника одного з підприємств Стрийщини держава зазнала мільйонного збитку

Керівник одного із підприємств Стрийщини постане перед судом. Стосовно нього скеровано обвинувальний акт за фактами незаконного видобутку надр, службового підроблення та  самовільного зайняття земельної ділянки. За це передбачена кримінальна відповідальність. 

Як розповіли LMN в обласній прокуратурі, слідством встановлено, що на самовільно зайнятій земельній ділянці, на території родовища, товариство, очолюване фігурантом, без відповідного дозволу на користування надрами здійснило незаконний видобуток 37,4 т піщано-гравійної суміші.  

 

В подальшому видобуті копалини обвинувачений незаконно реалізував, продавши за підробленим документами від імені іншого суб’єкта господарювання, – зазначили в прокуратурі. 

 

Внаслідок незаконних дій фігуранта державі завдано збитків на суму близько 1 млн грн.  З метою відшкодування спричиненої шкоди, прокурори Стрийської окружної прокуратури пред’явили позов до обвинуваченого.

В ході розслідування кримінального провадження, техніка, за допомогою, якої здійснювався незаконний видобуток піщано-гравійної суміші вилучена та на неї накладено арешт.

Схожі новини