Через спалах кору в Україну доставили партію вакцини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через спалах кору в Україну доставили партію вакцини
17 Жовтня, 20:00

Через спалах кору в Україну доставили партію вакцини

За останній тиждень на кір захворіли 707 українців, а з початку 2018 року - понад 33 тисячі.

На замовлення МОЗ України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив нову партію вакцини КПК: проти кору, паротиту та краснухи.

ЮНІСЕФ закупив 392 тис. доз вакцин КПК за кошти державного бюджету. Загалом цих щеплень в Україні є  понад мільйон.

Найбільше хворіють кором у тих областях, де рівень планової вакцинації найменший: Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська області. Ризик захворіти збільшується й через спільне перебування дітей у школах та дитячих садках.

 

 

 

“Специфічного лікування від кору не існує, але хворобу можна запобігти. Вакцинація – єдиний надійний спосіб захиститися від кору. Дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за Календарем профілактичних щеплень“, – повідомляє МОЗ.

 

Якщо ваша дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення ви робили дитині,  то варто звернутися до медичного закладу, щоб якнайшвидше отримати безкоштовне щеплення.

“Зробити безкоштовне щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можна усім дітям до 18 років, а також дорослим із груп ризику: військовим, учасникам Операції об’єднаних сил, студентам, освітянам і медикам”, – МОЗ.

Нова партію вакцин, яку привезли в Україну, виробила компанія «Мерк» (Merck Vaccines) у США. Це ефективна та безпечна вакцина, прекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Відео