регіональні новини
Написати нам
Через трухляве дерево власникам відпочинкового центру загрожує тюрма
27 Червня, 16:13
logo-black

Через трухляве дерево власникам відпочинкового центру загрожує тюрма

На три роки до в’язниці можуть потрапити власники відпочинкового комплексу «Світлиця», що у селищі Брюховичі біля Львова. Ввечері 25 червня на їхній території просто на відпочивальників впало дерево. Постраждало троє дітей.

«На території центру відпочивала сім’я. Двоє дорослих та троє дітей 3, 4 і 6 років. Що саме стало причиною того, що дерево впало, наразі з’ясовуємо. Але при падінні воно травмувало людей, найбільше діток. Вони отримали забої та струс головного мозку. Найменша дівчинка зараз у реанімації, в неї забій головного мозку та перелом склепіння черепа», – каже Світлана Добровольська із Національної поліції Львівщини.

За попередньою інформацією, дерево, яке впало, було трухлявим. Зараз на території працюють слідчі. Будуть залучені також екологи, вони би мали визначати, які саме дерева мали та мають бути зрізані.

За фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей проти адміністрації закладу порушене кримінальне провадження. Відповідальних можуть покарати до трьох років позбавлення волі без права обіймати певні посади.

Схожі новини