Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через укус змії 12-річний мешканець Яворівщини три дні провів у реанімації
24 Червня, 16:05

Через укус змії 12-річний мешканець Яворівщини три дні провів у реанімації

В одному із сіл Мостиського району 12-річний хлопчик на подвір’ї зустрівся з гадюкою. Вона вкусила його у праву ногу, в ділянку гомілко-ступневого суглоба. Госпіталізували мешканця Яворівського району до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру. Стан хлопця, за словами лікарів, був важкий, але не критичний. Його госпіталізували у реанімаційне відділення Центру, пише Zaxid.net.

За словами лікаря-анестезіолога Центру Тараса Борачка, хлопець був при свідомості. Пацієнт скаржився на біль, набряк у місці укусу, нудоту, блювоту. У місці укусу була синюшність і чітко було видно дві цятки, які залишаються після укусу гадюки.

Сталося це 19 червня. Хлопець три дні провів у реанімації. Учора його перевели у педіатричне відділення, де він продовжує лікування. Набряк у місці укусу вже зійшов, синюшність значно зменшилася.

За словами Тараса Борачка, цього року це вже другий випадок, коли діти після укусу змій потрапляють до лікарні. Перед хлопцем у відділенні реанімації була дитина з симптомами, які характерні для укусу гадюки, але лікарі не побачили двох характерних цяток, тож до кінця невідомо від укусу кого постраждала дитина.

Схожі новини