Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через укус змії до реанімації госпіталізували ще одну мешканку Львівщини
02 Липня, 11:34

Через укус змії до реанімації госпіталізували ще одну мешканку Львівщини

Вчора, 1 липня, в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні доставили 54-річну мешканку Славського. Змія вкусила жінку у другий палець правої кисті в обідній час. До лікарні жінку госпіталізували у стані середньої важкості.

Перший випадок укусу змії на Львівщині цьогоріч зафіксували 28 квітня. Плазун вкусив 39-річного харків’янина. Чоловік потрапив у реанімацію у стані середнього степеня тяжкості. У селі Хлівчани 12 травня трапився другий в області випадок укусу змії. 72-річну бабусю також госпіталізували.

Найбільше ж випадків цьогоріч фіксують на Сколівщині.  Лише позавчора тут приблизно о 18:30 у селі Ялинкувате постраждала 30-річна жінка.

“Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить”, – нагадують рятувальники Львівщини.

Схожі новини