Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через вказівки начальниці слідства прокуратура перевірить поліцію Львівщини
04 Грудня, 16:14

Через вказівки начальниці слідства прокуратура перевірить поліцію Львівщини

Прокуратура зреагувала на появу аудіозапису, на якому начальниця слідства поліції Львівщини начебто давала вказівки щодо вибіркової реєстрації злочинів. Вчора, 3 грудня, у Фейсбук її оприлюднив користувач соцмережі Петро Вартовий, – пише Захід.нет.

«Запам’ятайте всі – від завтра все внесення в ЄРДР, починаючи від 125 (ст. 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження, – Ред.) і закінчуючи трупом чи природньою смертю – виключно за моїм погодженням. Усі почули? Щоб завтра не було, що хтось не почув. Все, що ви будете планувати вносити в ЄРДР, ви погоджуєте зі мною», – йдеться у аудіозаписі. Як стверджує дописувач, жіночий голос, належить керівниці слідства області Наталії Харченко. Так вона дає підлеглим вказівки щодо вибіркового внесення відомостей в ЄРДР.

Прокурорка Львівщини Ірина Діденко ініціювала позапланову перевірку у поліції.

«Під час перевірки вивчатиметься, наскільки своєчасно та повно поліцейські вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинені на території Львівської області злочини», – написала Діденко у Facebook.

Зокрема, під час перевірки, яка триватиме до 12 грудня, прокурори перевірять дотримання поліцейськими вимог обліку та реєстрації злочинів упродовж всього 2019 року.

Вона пояснила, що «нова система оцінки роботи правоохоронців, зокрема поліції, має орієнтуватися на Закон та права людей, а не на відомчу статистику».

 

Схожі новини