Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через затори львів’янка мало не народила посеред дороги
25 Грудня, 17:04
logo-black

Через затори львів’янка мало не народила посеред дороги

У Львові патрульні поліцейські допомогли вагітній жінці добратись до пологового будинку. У породіллі почались перейми та доїхати до пологового вона не могла через надмірні затори в місті.

«Із дому подружжя виїхало завчасно, щойно дружина відчула, що розпочався процес перейм. Але виїхавши на трасу, одразу ж потрапили у корок», – розповідають в поліції.

Автомобіль молодих батьків застряг поміж машинами на дорозі із Сокільник до Львова. У цьому місці якраз стояв екіпаж патрульних поліцейських. Схвильованому батькові більше нічого не залишалося як попросити допомоги у копів.

«Чоловік розповів, що виїхав за межі Львова аби якраз оминути затори, але і там потрапив під ускладнений рух. Доїхати до пологового на вулиці Мечнікова було важко», – додають в поліції.

Щоб дитя не народилось просто посеред дороги в салоні автомобіля, патрульні негайно взялись супроводжувати машину подружжя. Для цього навіть увімкнули проблискові маячки синього та червоного кольорів, а ще звукову сирену.  Із гучномовця зверталися до водіїв та пішоходів,  щоб ті надавали дорогу. Вже за лічені хвилини породіллю доставили у пологовий. Де та невдовзі щасливо народила.

  • 0
  • 105
Схожі новини