Через збій в роботі «Київстар» у Львові виникли проблеми із відстеженням переміщення громадського транспорту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через збій в роботі «Київстар» у Львові виникли проблеми із відстеженням переміщення громадського транспорту
20 Грудня, 16:19

Через збій в роботі «Київстар» у Львові виникли проблеми із відстеженням переміщення громадського транспорту

Через збій в роботі мобільного оператора «Київстар» відстеження переміщення громадського транспорту у Львові працює некоректно. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зазначимо, що міський громадський транспорт у Львові працює у звичному режимі. На лініях курсують усі передбачені автобуси, трамваї та тролейбуси.

Однак, через черговий збій в роботі мобільного оператора «Київстар», дані систем відстеження громадського транспорту працюють не в повному обсязі.

«На сьогодні в системі не відображається ще близько 100 транспортних засобів. Перевізники вже проводять заміну SIM-карток «Київстар» на непрацюючих gps-трекерах на SIM-картки іншого оператора. Після цього весь громадський транспорт знову коректно можна буде відстежувати онлайн», – зазначив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Найкраща ситуація у ЛКП «Львівелектротранс», дані систем відстеження не працюють лише на 12 транспортних засобах. Водночас, найбільше автобусів, які наразі не можна відстежити онлайн, курсують на маршрутах №№21, 22, 25, 31, 39. 51, 59, 84.

Додамо, що через збій у роботі «Київстар» на зупинках громадського транспорту не працюють електронні табло.

Нагадаємо, сьогодні, 20 грудня, користувачі мобільної мережі Київстар почали повідомляти про проблеми із звʼязком, інтернетом та роботою додатку. Про це клієнти пишуть під дописами оператора у фейсбук.

Відео