Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через зв’язки із багатіями партія «Голос» відкликала кандидата з Дрогобиччини
27 Червня, 14:15

Через зв’язки із багатіями партія «Голос» відкликала кандидата з Дрогобиччини

Партія «Голос» Святослава Вакарчука вирішила відкликати кандидата у народні депутати по 121-му мажоритарному окрузі (Дрогобич і Дрогобицький район ) 44-річного місцевого фермера Дмитра Огньова. Причиною відкликання кандидата став його зв’язок з бізнесменом та нардепом від «Блоку Петра Порошенка» Глібом Загорієм, який неодноразово фігурував у журналістських розслідуваннях, – пише Zaxid.net

«Таке рішення прийняв номінаційний комітет за результатами внутрішньої перевірки, після того як до партії звернулася низка журналістів-розслідувачів та активістів. Результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огньова дали підстави стверджувати, що кандидат схильний ставити особистий інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одному з дев’яти критеріїв, які партія висуває до своїх кандидатів», – повідомили 27 червня на сайті партії.

20 червня журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» повідомили, що Дмитро Огньов, відомий широкому загалу як учасник проекту «Громада на мільйон» на телеканалі «1+1», пов’язний із одіозним нардепом та співвласником фармацевтичної компанії «Дарниця» Глібом Загорієм. Зокрема дружина Дмитра Огньова Наталія є рідною сестрою Гліба Загорія. Сама Наталія Огньова до 2018 року входила до наглядової ради компанії «Дарниця» і досі володіє часткою у цій компанії. Окрім того, за інформацією «Схем», Дмитро Огньов і депутат Гліб Загорій мають не просто родинні зв’язки, а й прописані в одній квартирі.

Гліб Загорій через свій фармацевтичний бізнес неодноразово фігуруваву розслідуваннях журналістів та активістів «Центру протидії корупції». Зокрема, відомо про факти перешкоджання Загорієм запровадженню в Україні системи закупівель ліків через міжнародні організації, що дозволило б уникнути розкрадання коштів на тендерах. Він лобіював інтереси «Дарниці» у ВР та уряді і через це його називають «архітектором монополізації вітчизняного фармринку».

44-річний уродженець Дрогобича Дмитро Огньов володіє овечою фермою «Меринос-Захід» у селі Почаєвичі Дрогобицького району. Нагадаємо, раніше партія «Голос» відкликала кандидатів-мажоритарників в округах №22 та №217. Їх відкликали після того, як стало відомо, що Тарас Шкітер (округ №22) був пов’язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку, Євген Кугук (округ №2170) був у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

Схожі новини