Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Черги на кордоні з Польщею зменшилися
24 Грудня, 18:30

Черги на кордоні з Польщею зменшилися

Впродовж доби зменшилися черги транспортних засобів на в’їзд до України з Польщі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Найбільше легкових автомобілів оформили в пунктах пропуску «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика» майже по 2,5 тис. автомобілів. «Рава_Руська – Гребене» та «Грушів – Будомєж» – понад 1️,5 тис. «Ягодин-Дорогуськ» та «Устилуг-Зосін» – більше 1 тис. «Угрині-Долгобичув» та «Смільниця – Кросценко» – понад 800 легковиків.

Таку значну кількість транспорту вдалося оформити завдяки збільшенню кількості інспекторів прикордонних нарядів. На в’їзних каналах використали додаткові смуги руху, які у звичайному режимі обслуговують дипломатичний та автобусний канали. В окремих пунктах пропуску обладнали додаткові робочі місця для нарядів із перевірки документів.

Сьогодні зранку черг перед пунктами пропуску «Устилуг-Зосін», «Угринів-Долгобичув» та «Смільниця-Кросценко» не було взагалі.

Черги транспорту до країн ЄС з боку України відсутні. Однак Держприкордонслужба прогнозує зростання пасажиро-транспортного потоку до країн ЄС після завершення свят.

Нагадаємо, раніше LMN писала про те, що на польському-українському кордоні у напрямку в’їзду до України утворились великі черги автомобілів та автобусів.

Фото: Державна прикордонна служба України.

Фото основне: Кореспондент.

81206890_1465944200223990_7537398692282630144_o
Схожі новини