Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Черги за гумдопомогою у Маріуполі щодня сягають до двох тисяч людей, – Андрющенко
06 Червня, 12:55

Черги за гумдопомогою у Маріуполі щодня сягають до двох тисяч людей, – Андрющенко

В окупованому Маріуполі черга по продукти харчування від російських загарбників у колишньому торговельному центрі “Метро” щодня сягає від 1,5 до 2 тисяч людей. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Щоденна черга за гуманітаркою (фактично за їжею) в колишньому ТЦ Метро сягає від 1,5 до 2 тисяч людей. В день видають до 400 наборів. На спеці під сонцем люди стоять у черзі по 6 годин даремно. Питної води немає, взяти її на території “гуманітарного штабу” немає де. Тіні для укриття немає.

Кожної години останніми днями до 10 людей, які непритомніють, вивозять до лікарні. Сморід від моргу, влаштованого за 200 метрів посилюється щодня.

Все заради такого набору. Бо іншого шляху отримати їжу немає. Гумдопомога Росії – знущання та приниження. Як і все, що вони роблять у місті”, – розповів він.

Також радник мера повідомив, що деякі телеграм-канали розповсюджують фейкову інформацію про нібито організацію евакуації з Маріуполя з району Порт-Сіті в Запоріжжя під патронатом ООН та Червоного Хреста.

Шахраї пропонують послуги власних перевізників за гроші, що начебто будуть долучатись до колони. При цьому посилаються, зокрема, і на телеграм канал Андрющенка.

“Ця інформація є cвідомим обманом, спрямованим на отримання грошей за перевезення з окупованих територій без надання послуги. Фактично це шахрайство. Телефон шахраїв – +30683279596. Ніякої евакуації з Маріуполя на зараз не планується”, – додав Андрющенко.

Схожі новини